Facebook

ОБСЄ хоче демілітаризувати селище Широкине – прес-центр АТО

  Представники СЦКК та СММ ОБСЄ опрацювали питання демілітаризації Широкиного на Маріупольщині.

  Представники Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню на Донбасі та інспекційна група Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні опрацювали питання демілітаризації селища Широкине Донецької області, про це на своїй сторінці у facebook повідомляє прес-центр АТО.

  У повідомленні йдеться, що днями представники української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) здійснили робочу поїздку до однієї з найбільш гарячих точок Донецької області - населеного пункту Широкине.

  "Спільно з інспекційною групою Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та представниками російської частини СЦКК офіцери відвідали територію, яка останнім часом найбільш інтенсивно піддавалася обстрілам. Вивчення ситуації на місці дозволило визначити практичні кроки, спрямовані на безумовне дотримання сторонами режиму припинення вогню", - зазначається у заяві.

  Учасники робочої поїздки вивчили поточний стан щодо відведення важкого озброєння, обговорили питання розмінування територій поблизу місць компактного проживання мирного населення, безперешкодного проведення інспекцій представниками СММ ОБСЄ.

  "Після робочої поїздки заступник глави СММ ОБСЄ Олександр Хуг підготував пропозицію щодо демілітаризації Широкиного та прилеглих районів", - йдеться у повідомленні.

  Як ми уже повідомляли, учора надвечір терористи з новою силою почали обстрілювати українських вояків на підступах до Маріуполя. Вогонь відкрили одразу після того, як звідти поїхали представники місії ОБСЄ. Сьогодні о шостій ранку найманці продовжили обстрілювати Широкине.

  Попередній матеріал
  Обама вирішив виключити Кубу зі списку країн-спонсорів тероризму
  Наступний матеріал
  Для повернення в G7 Росія має сприяти вирішенню конфлікту в Україні - Штайнмаєр

  Як українські військовослужбовці захищають Широкине

  Широкине залишається найгарячішою точкою – речник сектору "М"

  Українські війська відбили наступ поблизу Широкиного – терористи попросили перемир'я

  Терористи обстріляли позиції сил АТО в Широкиному з мінометів