ОБСЄ: Інтенсивність обстрілів в районі донецького аеропорту збільшилась

  Спостерігачі ОБСЄ продовжують фіксувати порушення перемир'я на Донбасі.

  Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні фіксує зростання інтенсивності обстрілу біля донецького аеропорту порівняно з попередніми днями. Про це йдеться у звіті місії ОБСЄ від 29 червня, який був опублікований сьогодні, повідомляє РБК-Україна. "Бої в і навколо аеропорту "Донецьк" продовжилися з підвищеною інтенсивністю порівняно з попередніми кількома днями", - йдеться у звіті.

  Відзначається, що між 08:42 12:21, перебуваючи в Спільному центрі контролю і координації спостереження на Донецькому центральному залізничному вокзалі, спостерігачі чули 69 вибухів з мінометів і артилерії, 34 залпу і два постріли зі стрілецької зброї на відстані 5-10 км від їх місцезнаходження. Між 12:45 і 16:53 представники ОБСЄ чули 96 вхідних і вихідних вибухів від мінометів і гранатометів, черг із великокаліберного кулемета і стрілецької зброї.

  В попередньому звіті ОБСЄ повідомлялося, що всі мирні жителі покинули Широкіно Донецької області. Окрім того, 29 червня бойовики здійснили обстріл представників спостережної місії ОБСЄ.

  Попередній матеріал
  Задачі, які стояли перед "Укроборонпромом" за останні півроку – перевиконані – заступник керівника
  Наступний матеріал
  В охопленому громадянською війною Ємені з тюрми втекли більше тисячі в'язнів
  Теги: