ua-ekonomist.com

ОБСЄ фіксує збільшення кількості вантажівок, які вивозять вугілля з Донбасу до РФ

  Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки та співробітництва в Європі, заявляє, що продовжує фіксувати факти вивезення вугілля з Донбасу до Росії.

  Як повідомляє УНІАН, співробітники місії, яка базується на російських прикордонних пунктах пропуску "Гукове" та "Донецьк" у Ростовській області, опублікували звіт за період з 27 травня по 2 червня. За останній тиждень спостерігачі продовжують фіксувати збільшення кількості різних вантажівок, які перетинають українсько-російський кордон в обох напрямках.

  "Місія продовжує бачити самоскиди, які перевозять вугілля з Луганської області до Російської Федерації через прикордонний пункт пропуску "Гукове". Спостережна місія фіксує інтенсивний рух товарних вантажівок повз прикордонний пункт пропуску "Донецьк", які перетинають кордон в обох напрямках", - йдеться в документі.

  Коли більшість вантажівок мали реєстраційні номери Луганської області, експерти місії бачила також вантажівки, які зареєстровані у Білорусі. Ці вантажівки перетинали кордон в обох напрямках через пункт пропуску "Донецьк". Також місія фіксувала перетин кордону бензовозами на обох пунктах пропуску. Починаючи з жовтня 2014 року, в ОБСЄ вже неодноразово заявляли, що Росія вивозить з України вугілля.

  Нагадаємо, помічник Генерального секретаря ООН Іван Шимонович на прес-конференції в Женеві 1 червня заявив, що у розпорядженні ООН з'являється все більше свідчень про участь у конфлікті на сході України Росії на державному рівні. "Ми говоримо про зростання потоку офіційно невизнаних бойовиків і все більшу кількість доказів, що у бойові дії залучена певна кількість російських військовослужбовців", - сказав Шимонович.

  Попередній матеріал
  Луценко: Депутат нічим не має відрізнятися від пенсіонера чи військовослужбовця
  Наступний матеріал
  Розвідникам батальйону "Золоті ворота" потрібен тепловізійний приціл Pulsar XD 50

  В.о. керівника "Красноармійськвугілля" заарештували за відмивання грошей

  Слов'янська ТЕС зупинила роботу через брак коштів на закупівлю вугілля

  Спостерігачі ОБСЄ знову фіксують вивезення вугілля з окупованих територій до Росії

  Енергетичні компанії штучно завищують ціну на вугілля, за їх схемами воно значно дешевше - Демчишин