5.ua

Обстріл Краматорська має стати тестом для ОБСЄ – Соболєв

Обстріл Краматорська має стати тестом для ОБСЄ як міжнародної організації, яка повинна об’єктивно і вчасно реагувати на кожен факт свавілля терористів на Донбасі.

Про це заявив народний депутат Сергій Соболєв в ефірі "5 каналу".

За його словами, ОБСЄ дає свої висновки часто із запізненням і часто ці висновки невиправдано м’які.

"Є проблема одна – наявність міжнародної організації, яка там би була і фіксували ці факти, як дійсно незалежна структура. Я нічого не хочу казати про ОБСЄ, але подивіться на звіти інших міжнародних структур, які представляють Європейський союз, Європейську комісію, ПАРЄ і всі інші, вони прямо заявляють – російські війська на території України, російські банд формування на території України, найманці на території, обстріл йде з територій, які підконтрольні Росії і бойовикам, там навіть ніяких питань не має. На жаль, ОБСЄ ці дає висновки з запізненням, коли це вже фактично не є новиною, яка повинна вразити світ", - заявив депутат.

"Подивіться на останні події: Волноваха - одразу було зрозуміло, хто це зробив. Маріуполь - одразу зрозуміло. Краматорськ... ну якщо ще після цього не буде заяви. Це сьогодні, тест для такої структури як ОБСЄ. Якщо сьогодні не буде заяви ОБСЄ про те, що обстріли, а це чітко прораховується напрямок, структура - все абсолютно, траєкторія польоту, які снаряди використовувались, це чітко зрозуміло, що обстрілювали бойовики з російської зброї. Далі потрібно встановити чи це російські офіцери і солдати зробили, але чітко зрозуміло з якої території стріляли", – заявив Соболєв.

Попередній матеріал
Брифінг в.о. речника Генштабу Селезньова. Наживо
Наступний матеріал
Заступник начальника Генштабу обговорить зі Світовим конгресом українців допомогу для ЗСУ

Краматорськ обстріляли із південного сходу - ОБСЄ

Краматорськ знову атакують ракетами - журналісти

Внаслідок обстрілу Краматорська загинуло 16 людей, поранено 48 – Адміністрація Президента

Порошенко: бойовики завдали удару по головному штабу АТО в Краматорську