Обшуки у голови люстраційного департаменту Мін'юсту: хто проти кого бореться?

Сьогодні МВС прийшло з обшуком до департаменту з люстрації Міністерства юстиції. З робочого кабінету керівника департаменту Тетяни Козаченко слідчі вилучили жорсткий диск.

Як зазначають правоохоронці, шукали документи та технічні носії, пов'язані зі справою про фабрикування листа, який захищає від люстрації одну з чиновниць Фіскальної служби. Громадські активісти та адвокати Козаченко вважають, що таким чином на неї намагаються натиснути противники люстрації.

Перші спроби слідчих пройти до помешкання головного люстратора України Тетяни Козаченко виявилися марними. Вона погоджувалася на обшук лише у присутності своїх адвокатів та слідчого у справі.

Після приїзду слідчого і адвокатів між ними відбулися нетривалі переговори. Після цього до помешкання таки запустили всіх, крім журналістів.

Підтримати Тетяну Козаченко приїхав член громадської ради з питань люстрації Сергій Іванов. Він пояснив, що саме Козаченко була ініціаторкою розслідування обставин появи фальшивого листа за підписом начебто заступника міністра юстиції. Цей лист захищав від люстрації чиновницю Фіскальної служби. Тепер з обшуком у справі прийшли саме до ініціаторки розслідування. Сергій Іванов переконаний, що це - не випадково.

Обшук, який тривав майже три години, завершився безрезультатно. Протягом цього часу Тетяна Козаченко тримала журналістів у курсі подій. Після візиту додому та до робочого кабінету, слідчі запрошують Тетяну Козченко до себе як свідка, на 10:00  у середу.

Більше – в сюжеті "5 каналу". Наталія Жижко, Максим Петраков

 

 

Попередній матеріал
Хроніка АТО за добу: ситуація напружена, але контрольована, один військовослужбовець загинув
Наступний матеріал
У Росії закрили виставку про німецьку окупацію, тому що на деяких фото люди посміхаються

Обшук у помешканні глави люстраційного департаменту Мін’юсту тривав більше 2 год, її викликали на допит

Чільниця люстраційного департаменту Мін'юсту: слідчі не мають дозвільних документів на проведення обшуку

У МВС назвали причину обшуку в голови люстраційного департаменту Мін'юсту

Обшук у голови люстраційного департаменту Мін'юсту проводять працівники МВС