Обама стверджує про подальший жорсткий курс щодо Росії

  Президент США Барак Обама висловився за продовження твердого курсу країни щодо Росії у зв'язку з кризою в Україні.

  Про це повідомляє УНІАН з посиланням на інтерв'ю Обами радіокомпанії NPR.

  "Коли ми розглядаємо таке питання, як Україна, то маємо у ньому бути твердими з росіянами. Однак ми також маємо простежити за тим, щоб наші власні фінанси були в порядку", - сказав Обама.

  "Крім того, ми маємо переконатися в тому, що робимо все, щоб зміцнити нашу виробничу базу. Бо в кінцевому рахунку наша велика перевага над росіянами полягає в тому, що ми маємо динамічну економіку, а у них її немає. Вони покладаються на нафту. А ми покладаємося на нафту, на "айпеди", виробництво фільмів і багато чого іншого", - зазначив Обама.

  Нагадаємо, Росія у березні 2014 року після введення військ анексувала український Крим і почала дестабілізувати обстановку на Донбасі. РФ постачає терористам «ДНР» і «ЛНР» озброєння і направляє на Донбас найманців і свої регулярні війська.

  Через ці дії США, Євросоюз, Канада, Японія, Австралія і низка інших країн запровадили проти Росії санкції.

  Крім того, 18 грудня президент США підписав закон «Акт підтримки свободи України 2014», який раніше підтримали дві палати Конгресу. Закон передбачає надання Україні військової допомоги та пропонує запровадити чергові санкції щодо Російської Федерації.

  19 грудня на своїй підсумковій прес-конференції перед різдвяними святами Обама підкреслив, що Сполучені Штати продовжують очолювати міжнародне співтовариство з метою зупинити російську агресію в Україні.

  Попередній матеріал
  Порошенко розповів про подальшу долю "Рошену"
  Наступний матеріал
  У НБУ пояснили чому не діє меморандум між банками і позичальниками

  Обама не вважає, що Путін його "переграв"

  Обама запровадив санкції проти Криму

  США очолили міжнародні зусилля, щоб стримати агресію РФ в Україні - Обама

  Обама підписав "Акт на підтримку свободи в Україні"