фото medium.com

Нові фото Google виявили скупчення російських військ за 20 км від кордону України

  На супутникових світлинах чітко видно велику кількість техніки і наметів, а також сліди від розташування людей і машин, які нещодавно кудись виїхали.

  Google нещодавно оприлюднив нові фотографії з супутників, які, разом із інформацією зі соціальних мереж, дають уявлення про чисельність російських військ, розташованих на авіабазі у російському Міллерові у 20 кілометрах від українського кордону.

  Про це пише "Радіо Свобода" з посиланням на автора добірки, блогера Антуана Санса в американському блозі Medium.

  Санс, зокрема, вказує на різницю між фотографіями авіабази від червня 2014 року та вересня того ж року. На вересневій фотографії можна побачити близько 70 танків і БТРів, близько 110 вантажівок і 60 броньованих автомобілів. З’явилася також певна кількість наметів, яких раніше не було.

  "Хоча немає жодних доказів, що війська на фотографіях брали участь у конфлікті на території України, у попередніх статтях ми дізналися, що принаймні один підрозділ, який на початку 2015 року перебував у Міллерові, воював в Україні у серпні 2014 року", – вказує блогер.

  Найсвіжішими є сателітні фотознімки авіабази, датовані березнем 2015 року. Вони певною мірою відрізняються від тих, які були оприлюднені у вересні 2014. По-перше, зазначає Санс, значно зменшилася кількість транспортних засобів, у той час, як кількість наметів збільшилася. Нарахувати можна щонайменше 85.

  Крім того, на світлинах чітко видно сліди від розташування техніки чи наметів, які були на території авіабази незадовго до того, як були зроблені фотографії. Просто порахувавши сліди на землі, можна сказати, що там було приблизно 80 наметів і 105 одиниць техніки, пише блогер.

  Блогер також відзначає появу нової військової інсталяції за два кілометри на південь від авіабази, якої у вересні ще не було. Хоча вона може бути пов’язана з авіабазою, невідомо, чому вона побудована так далеко від неї.

  Попередній матеріал
  Антикорупційний комітет ВР вимагає від Авакова усунути свого заступника Чеботаря
  Наступний матеріал
  Терористи на всіх напрямках при обстрілах застосовують важке озброєння – прес-центр АТО

  Російський танк "Армата" заглох під час репетиції параду на Красній площі

  Литва не боїться Росії, але не хоче давати їй приводу атакувати країну - Грибаускайте

  Не дивлячись на відсутність ефекту від перемовин і угод з Росією, їх слід проводити - нардеп

  Через зростання загрози з боку Росії, питання вступу до НАТО стає актуальним - Порошенко