Норвегія надіслала українським військовим 77,5 тис. сухпайків

  На базі однієї з військових частин Тилу Збройних Сил України вивантажено понад 60 тонн допомоги з Королівства Норвегія. За словами начальника Центру забезпечення полковника Валерія Копішинського, основу цієї поставки складає норвезький сухий армійський пайок, повідомляє УНІАН.


  "На початку червня оборонне відомство Норвегії звернулося до Міністерства оборони України з ініціативою про безоплатне надання досить великої партії раціонів харчування для військовослужбовців, які задіяні в антитерористичній операції на сході країни. З метою покращення логістичної ситуації із забезпечення життєдіяльності військ АТО вищим керівництвом було прийнято рішення організувати прийом вантажу в стислі терміни. Аби прискорити розмитнення вантажу, до Міністерства соціальної політики України було відправлено клопотання про визнання його гуманітарним. Нам пішли назустріч, затвердивши факт наказом цієї державної структури № 408 від 23 червня 2014 року", - розповів офіцер.

  "Після отримання вказівки на роботу із вантажем ми за дуже короткий час подолали чимало інстанцій — від військових санепідеміологів, міської санепідемстанції до фітосанітарного, радіологічного контролю на митниці МП "Городок". Пройшли усі перевірки для того, аби отримати дозволи, адже до нас надійшло хоч і сублімоване харчування, але ж — харчування. Після цього на основі брокерської декларації інспектор митниці документально засвідчив його офіційний перетин державного кордону України", - зазначив майор Іван Кара.

  Згідно з повідомленням, власне, до столу українських військових надійде 77 тис. 592 раціони норвезького сухого пайку 24-різновидного тропічного меню.

  "Цікавим є різноманіття основних страв — суп з курятиною та бобами, стейк з овочами, вівсяна каша, яловичина з маніокою, рис з овочами та м'ясом, тушковане ягня з горохом нут, вегетаріанська сосиска з томатами тощо", - сказано в повідомленні.
  Попередній матеріал
  ЄС дає Путіну відстрочку до понеділка перед введенням санкцій
  Наступний матеріал
  Одеський пляж накрила триметрова хвиля