Німецько-польский гуманітарний конвой прибув до Запоріжжя

  Гуманітарний конвой від урядів Польщі та Німеччини прибув до Запоріжжя.

  Вантаж вагою 300 тонн розподілять між постраждалими від військового конфлікту на Донбасі. Гуманітарну допомогу доправили до одного зі складів Запоріжжя. Звідти допомогу переправлять переселенцям, які мешкають у Харківській та Дніпропетровській Областях.

  Також частину вантажу переправлять до звільнених районів Донеччини. Отримають допомогу понад 11 тисяч людей, кожному видадуть 20-кілограмові продуктові набори та речі першої потреби.

  "Є також ліжка, є також ковдри, є також памперси, дитяче харчування, сухе молоко. Тому будемо запрошувати людей, переселенців, які проживають у тих областях, звертатися до центрів "Карітасу" для того, щоб ми могли вас зареєструвати, і надавати вам відповідну допомогу", - заявив Григорій Селещук представник фонду "Карітас-Україна".

  "Ми таким чином сподіваємося, що перемир'я буде дотримуватися, і буде стійке, що переселенці зможуть повертатися додому. Бажаю всім сім'ям благополуччя, миру і швидкого повернення в свої рідні домівки", - висловив сподівання Детлеф Вольтер, генеральний консул ФРН у Донецьку.

  Попередній матеріал
  Вчені знайшли метан всередині метеоритів з Марсу
  Наступний матеріал
  Саме подання до Ради на звільнення голови СБУ є достатнім аргументом для цього – Гончаренко