переселенці 5.ua

Німеччина на 2,5 млн євро збільшить допомогу українським переселенцям

  Німеччина збільшить свій внесок у Всесвітню продовольчу програму ООН на 25 млн євро, які підуть на допомогу біженцям, у тому числі і українським.

  Про це в інтерв'ю виданню Welt am Sonntag заявив міністр з питань економічного співробітництва і розвитку ФРН Герд Мюллер, передає "Укрінформ".

  "Федеральний уряд підвищує свій внесок у Всесвітню продовольчу програму. Ситуація драматична не лише в Сирії і навколо неї; також у східній Україні 500 тис. осіб не мають достатньо харчування", - йдеться у статті.

  За словами Мюллера, уряд збільшить допомогу Україні на 2,5 млн євро. Цих коштів, як уточнює німецький міністр, вистачить для того, щоб забезпечити харчовими пайками 75 тис. осіб впродовж місяця. Програма ООН діє в Донецькій і Луганській областях з листопада 2014 року. "Необхідно гарантувати, щоб люди, які втратили усе своє майно, не голодували", - зазначається в матеріалі виданя.

  Така ж сума призначена для Центрально-Африканської Республіки, де її потребує мільйон людей. В Африці одержувачами допомоги стануть також ДР Конго, Чад, Південний Судан (для цієї країни 5 млн євро).

  Левова частка німецьких коштів буде направлена 3 державам Близького Сходу для сирійських біженців - Лівану, де зараз живе 1,2 млн сирійців, Йорданії (630 тис.), Іраку (який прихистив 250 тис. людей, змушених залишити свою батьківщину). Цим країнам загалом буде виділено 15 млн євро.

  Як раніше повідомляв 5.ua, у рамках нової програми макрофінансової допомоги Україні Єврокомісія виділила 600 млн євро. 

  Попередній матеріал
  Терористи протягом дня 35 разів обстрілювали позиції сил АТО – прес-центр
  Наступний матеріал
  В Google Maps з'явився інструмент, який фіксує, де і коли ви були