Ніяких російських штурмовиків під Дебальцевим не було – Ківа

Ніяких російських штурмовиків під Дебальцевим не було. Українські військовослужбовці успішно утримують свої позиції – траса М-103 Дебальцеве-Артемівськ обстрілюється терористами, але перебуває під контролем сил АТО.

Про це в ефірі "5 каналу" повідомив заступник начальника ГУМВС України в Донецькій області Ілля Ківа.

"З приводу штурмовиків - вони вже не знають чим зламати наш дух, вони намагаються різною підміною понять вселити в нас страх. Вони розповідають про те, що нас штурмує вже авіація, щоб ми покинули свої позиції. Але це все неправда - ніяких штурмовиків не було. Дійсно, нас пресує артилерія, безперебійно працюють міномети, але ми знаходимося на своїх позиціях, ми готові до останньої краплі крові захищати свою землю і ніяка інформація, яка надходить, не вселить у нас страх і не викличе у нас паніку. У нас є чітка координація зі штабом АТО і без промаху працює артилерія, що дає можливість на сьогоднішній утримувати ті позиції на яких ми знаходимося. І кожен квадрат буде відпрацьовуватися. Вночі було знищено два ешалони техніки, що не дало зробити той прорив, який готувався заздалегідь на сьогодні. Завтра у нас ще один важкий день і ми прекрасно розуміємо, що вони намагаються переламати ситуацію до 11 числа, коли заплановані переговори, щоб отримати якомога більше козирів у свій рукав", - заявив Ківа напередодні ввечері.

"Траса М-103 Дебальцеве-Артемівськ обстрілюється з боку Вуглегірська, але утримується нашими військами - ми на своїх позиціях, ми контролюємо трасу. Так, йдуть бої, так, йдуть обміни артилерійським снарядами, але це війна", - наголосив він.

Нагадаємо, напередодні ЗМІ із низки джерел повідомляли про неодноразові польоти і ракетно-бомбові удари російської авіації у районі Дебальцевого.

Попередній матеріал
Терористи завдали удару "Градом" по звільненому Комінтерновому – "Азов"
Наступний матеріал
Українські бійці розблокували трасу Дебальцеве-Артемівськ - Міноборони

За трасу Артемівськ-Дебальцеве йдуть запеклі бої

Обстановка в Дебальцевому погіршується і погіршується – волонтер

З фронту знову повідомили про удари російської авіації

Росія застосувала авіацію під Дебальцевим – полк "Азов"