Невідомі озброєні особи захопили маневровий тепловоз і три вагони на Луганщині

  Невідомі озброєні особи, 22 травня, захопили маневровий тепловоз і три вагони в Луганській області.


  Про це з посиланням на Відділ по зв'язках з громадськістю Лінійного управління на Донецькій залізниці повідомляє ОстроВ.

  "Два повідомлення про перекриття руху поїздів надійшло до лінійного відділу на станції Попасна. Зокрема, в 6.45 в чергову частину на станції Насвітевич зайшли невідомі озброєні чоловіки, які дали вказівку перекрити рух поїздів і заволоділи маневровим тепловозом. Машиніст тепловоза був змушений виїхати на непарну колію перегону станцій Насвітевич – Рубіжне", - повідомляють правоохоронці.

  А в 11 години невідомі озброєні особи змусили керівництво станції Рубіжне виставити три криті вагони на залізничний переїзд 935 км, пікет 8 перегону станцій Рубіжне - Кремінна.

  Дані факти зареєстровані в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ознаками частини 1 статті 279 Кримінального Кодексу України - блокування транспортних комунікацій шляхом створення перешкод, відключення енергопостачання чи іншим способом, що порушило нормальну роботу транспорту або створювало небезпеку для життя людей або сприяло інших тяжких наслідків .
  Попередній матеріал
  Єврокомісія: Введення безвізового режиму для України залежатиме від здійснення Києвом конкретних заходів
  Наступний матеріал
  Експерти про виборчі махінації: замість адмінресурсу – залякування і чорний PR