5.ua

Немає жодних сподівань на те, що терористи і Росія почнуть виконувати Мінські угоди - експерт

Мінські угоди не виконуються і жодних сподівань на те, що вони будуть виконані, наразі немає.

Про це в ході програми "Погляд" на "5 каналі" заявив Співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки центру Разумкова Олексій Мельник.

"Насамперед, хотілося б зазначити, що Мінські угоди, по суті, не виконуються. І наразі немає жодних сподівань на те, що інша сторона буде їх виконувати. Не просто так, від того, що сумно їм, вони обстрілюють українські позиції. Одним з факторів є, до речі, голосування в Радбезі ООН. Росія зробила черговий крок в бік ізоляції, були прийняті рішення, які нібито не пов'язані з правом вето, наприклад, рішення Лондонського суду щодо Литвиненко", - твердить експерт.

За його словами, обстріли та ескалація конфлікту – єдині засоби, які залишились в руках Росії, щоб тиснути на Україну та Захід.

"Ми знаходимося в стадії ескалації конфлікту між Росією і Заходом. Наразі єдиний серйозний важіль впливу, який, як вона думає, Росія має – це продовження тактики залякування і підняття ставок. Тобто, тактика силового змушення до певних рішень", - каже Мельник.

Нагадаємо, вчора США посилили санкції проти РФ, а також ввели додаткові санкції проти колишніх членів режиму Януковича.

Попередній матеріал
На Луганському напрямку ДРГ супротивника спробувала атакували позиції сил АТО - Селезньов
Наступний матеріал
Українські активісти створили сайт для скарг на порушників правил паркування