pauluskp.com

Не всі представники партизанської групи "Равлик" є захисниками Батьківщини - МВС

Не всі представники диверсійної групи "Равлик", яких нещодавно затримали в зоні проведення Антитерористичної операції, є захисниками Батьківщини.

Про це в ході безстрокового телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" телефоном повідомив заступник начальника ГУМВС України в Донецькій області Ілля Ківа.

"З цієї групи ("Равлик" - Ред.) мені відомі особи трьох чоловік, але група налічувала дев'ять осіб. І на сьогоднішній момент ми знаємо, що не всі з них є захисниками нашої Батьківщини - це зараз вже встановлений факт. Багато з них проходили за статтями Кримінального кодексу України. І в даному випадку ми повинні навчитися розділяти "мух від котлет", бо одні патріоти виконували, очевидно, своє основне завдання, а інші в цей час могли займатися чим завгодно", - зазначив він.

Нагадаємо, учасники опору російській окупації Донецька, члени партизанської групи "Равлик" опинилися під арештом у маріупольському слідчому ізоляторі.

За даними українських ЗМІ, партизани з "Равлика", координуючи свої дії з МВС і СБУ, впродовж року затримували посібників терористів в зоні АТО і брали участь у бойових діях на окупованих територіях. З міліцією і СБУ обмінювалися оперативною інформацією, отримували від них завдання. Саме "Равлик" керувався СБУ, вони проводили затримання, а потім викликали правоохоронців для оформлення.

8 травня троє "Равликів" діяли спільно з іншою групою добровольців з 6 осіб. На агрофермі, як пишуть блогери, партизани затримали п'ятьох осіб. У них виявили зброю і вибухівку. Після чого викликали міліцію. Однак, прибулі на місце події правоохоронці звинуватили партизанів у викраденні грошей з сейфа агрофірми, роззброїли і затримали. Наразі троє донецьких партизан перебувають у СІЗО в Маріуполі.

Попередній матеріал
WebMoney.UA отримала офіційний статус внутрішньодержавної системи розрахунків
Наступний матеріал
На міжнародному чемпіонаті в Білорусі обрали найкращого імітатора оленячого реву

Затриманням партизанів групи "Равлик" керівництво міліції Донеччини зіграло на руку бойовикам - політолог

Жоден з затриманих членів партизанської групи "Равлик" не був раніше засуджений і не розшукується міліцією - політолог

Начальник міліції Донеччини заявив, що раніше ніколи не чув про партизанів з "Равлика"

Партизани групи "Тіні" знищили близько 20 терористів в районі Широкиного