5.ua

НБУ тимчасово призупинив роботу на території, яку контролюють російські терористи

  Національний банк України (НБУ) зобов'язав банки України призупинити здійснення всіх видів фінансових операцій у населених пунктах, які не контролюються українською владою.


  "Банкам України призупинити здійснення всіх видів фінансових операцій у населених пунктах, які не контролюються українською владою", - йдеться у постанові регулятора від 6 серпня №466, текст якого має у своєму розпорядженні УНІАН.

  Одночасно Нацбанк зобов'язав "Укрпошту" і небанківські установи призупинити фінансові операції на цій території і з нею, зокрема прийом і виплату переказів коштів.

  Регулятор зобов'язав свій генеральний департамент регулювання грошового обігу щодня інформувати банки про райони і міста обласного значення Донецької і Луганської областей, які не контролюються українською владою. Нацбанк рекомендував банкам до повного відновлення діяльності надавати клієнтам послуги за допомогою засобів мобільного обслуговування. Регулятор пояснює своє рішення необхідністю запобігти загрозі життю і здоров'ю клієнтів і працівників банків і фінустанов на території Донецької і Луганської областей.
  Попередній матеріал
  Мешканці Славутича зібрали для українських військових кошти та кілька тонн допомоги
  Наступний матеріал
  Віктор Пєлєвін у вересні видасть новий роман – про Україну
  Loading...