фото прес-служба НГУ

Нацгвардійцям нарахували майже 3 млн. грн. преміальних за участь у боях та знищення ворожої техніки

  Наказ керівництва АТО про виплати гвардійцям за успішне виконання бойових завдань оприлюднені напередодні.

  Згідно наказу Першого заступника керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України військовослужбовці Нацгвардії отримають винагороди на загальну суму 2 млн. 708,0 тис. грн., повідомляє фінансово-економічне управління НГУ.

  На сьогодні видано накази Першого заступника керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України (керівника Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей) щодо виплати винагород військовослужбовцям Національної гвардії України на загальну суму 2 млн. 708,0 тис. грн., в тому числі за успішне виконання бойових завдань на суму 574,0 тис. грн. та за безпосередню участь у бойових діях на суму 2 млн. 134,0 тис. грн. розпочався процес виплат.

  Нагадаємо, з 3 лютого 2015 року передбачені виплати винагород за успішне виконання бойового завдання підрозділом, за безпосередню участь в бойових діях та за знищену (захоплену) техніку противника згідно постанови Кабінету Міністрів України від 31.01.2015 року № 24 "Про особливості виплати винагород військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу в особливий період та під час проведення антитерористичних операцій" та наказу Міністерства оборони України від 02.02.2015 № 49 "Про особливості виплати винагород військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу в особливий період та під час проведення антитерористичних операцій".

  Попередній матеріал
  Проти екс-очільника КМДА Олександра Попова позиваються на 23 млн грн
  Наступний матеріал
  Україна планує закуповувати в Росії менше 50% газу від загальної потреби – прем'єр-міністр

  За знищення ворожої техніки Міноборони нарахувало бійцям АТО близько 8 млн грн

  Українським військовим виплатили понад 5,5 млн грн за участь у бойових діях

  Міноборони виплатило борг бійцю АТО, якого чотири місяці вважали загиблим

  Українським військовослужбовцям виплатили більше 7 млн грн. за знищену техніку бойовиків