Нацгвардія створить новий добровольчий батальйон "Крим"

  Командування Національної гвардії ухвалило рішення про створення нового добровольчого батальйону спеціального призначення "Крим". Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив командир добровольчого батальйону територіальної оборони Донецької області "Донбас" Семен Семенченко.


  "На місці дислокації батальйону "Донбас", частини якого йдуть на Схід, буде сформований новий добровольчий батальйон спеціального призначення "Крим". Таке рішення прийнято командуванням Національної гвардії України у відповідь на звернення більш, ніж 2 тис. резервістів з "Донбасу"", - написав він.

  "Після відходу останньої роти "Донбасу" (думаю це питання 5-6 днів), група інструкторів, які звільнилися, грамотні і гідні офіцери-патріоти України з нашого батальйону, протягом місяця створять боєздатний підрозділ добровольців за тією ж системою підготовки, що і "Донбас", за що беру на себе особисту відповідальність", - наголосив Семенченко.

  За його словами, обидва батальйони будуть об'єднані під єдиною системою оперативного командування і в майбутньому стануть основою для окремої бригади національної гвардії України "Донбас".

  "Про цілі та завдання нового батальйону, вимоги до кандидатів буде повідомлено додатково. Чекаємо в наші ряди патріотів Донбасу, Криму, Єдиної України, разом переможемо", - заявив він.
  Попередній матеріал
  Терористи обстріляли Краматорськ для "картинки" російським ЗМІ - речник АТО
  Наступний матеріал
  В Тель-Авіві внаслідок підриву автомобіля загинула людина