Фото lenta-ua.net

Наступний "круглий стіл" національної єдності заплановано провести в Донецьку

  Проведення наступного загальнонаціонального "круглого столу національної єдності" заплановано на суботу в Донецьку.


  Про це заявив перший президент України Леонід Кравчук, повідомляє Інтерфакс-Україна.

  "Ми готуємося до круглого столу, який відбудеться в суботу. Крайній термін - це понеділок, але не пізніше, тому що далі просто немає сенсу його проводити", - сказав він під час першого загальноукраїнського круглого столу національної єдності в середу в Києві.

  Перший президент зазначив, що "ми беремо на себе колосальну відповідальність, запрошуючи в Донецьк". "Наскільки я розумію, і пан Тарута (голова Донецької обладміністрації), і пан Лук'янченко (мер Донецька) сказали, що вони гарантуватимуть безпеку, але нам потрібно рішення силових органів... Я не думаю, що ми можемо ухвалити це рішення без гарантій або хоча б заяв і рішень силових органів України про те, чи забезпечать вони спокій і можливість проведення круглого столу, - сказав Кравчук.

  Перший президент також відзначив необхідність підготувати на цей "круглий стіл" відповідну програму. "Я думаю, що ця програма має містити в собі нову регіональну політику, яку ми запропонуємо регіонам, передусім, сходу України", - сказав Кравчук.

  Водночас голова Донецької облдержадміністрації Сергій Тарута повідомив, що через два дні Донецьк буде готовий прийняти другий загальноукраїнський круглий стіл національної єдності". "Ми ще проводимо переговори, нам ще потрібно дійсно гарантувати безпеку. Через два дні ми можемо дійсно запропонувати те, про що ви говорите", - сказав він.
  Попередній матеріал
  У дніпропетровському штабі для кримчан-переселенців напали на журналістку
  Наступний матеріал
  Терористи з ДНР мають намір захопити два прикордонних пункти - ОДА