5.ua

Наступ під Маріуполем та присутність там Турчинова свідчить про те, що назріває дискусія стосовно подальшої військової стратегії - Гавриш

Наступ під Маріуполем та присутність там секретаря РНБО Олександра Турчинова свідчить про те, що назріває дискусія стосовно подальшої військової стратегії України.

Про таке в ефірі "5 каналу" заявив колишній перший заступник секретаря РНБО Степан Гавриш.

"Важко зрозуміти цю історію, оскільки Турчинов не є військовим і не має жодного досвіду проведення військових операцій, але політично – це достатньо вагома фігура. Як секретар Радбезу, він не може давати прямих команд для виконання генералам, полковникам і навіть лейтенантам. Думаю, що це фактор мобілізації", - заявив заступник секретаря РНБО.

"Не виключаю також, що це певна контрпозиція тій лінії, яка сьогодні займається президентом країни, який максимально шукає миротворчі ініціативи і не наважується дати прямі команди на контрнаступ і взагалі на проведення наступальної операції. Не виключаю, що це є свідчення, що назріває певна дискусія, щодо стратегії самої війни – чи продовжувати мир", – сказав Гавриш.

Попередній матеріал
У Донецьку обстріляно автостанцію, є жертви
Наступний матеріал
G7 і МВФ розглядають можливість збільшення допомоги Україні до $40 млрд - джерело

Українські війська перейшли в наступ на маріупольському напрямку - Тимчук

Наступ під Маріуполем спрямований на те, щоб відтягнути сили терористів від Дебальцевого – Гавриш

Сили АТО розгромили російсько-терористичні війська під Маріуполем - Турчинов

Турчинов під Маріуполем координує дії сил АТО - РНБО