Forbes.ru

Наступ бойовиків на Маріуполь може мати "катастрофічні наслідки" для дипломатичного вирішення конфлікту на Донбасі - ОБСЄ

  Військовий наступ терористів на Маріуполь може призвести до "катастрофічних наслідків" для зусиль щодо досягнення дипломатичного вирішення конфлікту в Україні.

  Про це на зустрічі Бюро Асамблеї в Датському парламенті у понеділок заявив президент Парламентської асамблеї ОБСЄ Ілкка Канерва, повідомляє прес-служба ПА ОБСЄ

  "Я серйозно стурбований звітами від спостерігачів ОБСЄ, що повідомляють про різку ескалацію боїв поблизу Маріуполя і пересуваннями танків поблизу. Спроба незаконних сепаратистів захопити це стратегічно важливе місто буде не тільки найгіршим порушенням Мінських домовленостей на сьогоднішній день, але може мати катастрофічні наслідки для зусиль щодо досягнення дипломатичного вирішення кризи ", - сказав Канерва.

  Окрім того, він додав, що минулого тижня був стривожений попередженнями українського уряду про те, що бойовики готують новий наступ, а також погрозами сепаратистів взяти Маріуполь.

  Також під час обговорень на засіданні Бюро про ситуацію в Україні, заступник голови Парламентської Асамблеї Вілія Алекнайте-Абрамікене також підкреслила необхідність спостерігачів ОБСЄ мати повний доступ до східної частини України і до всього російсько-українського кордону.

  Попередній матеріал
  У штаті Нью-Йорк вимикатимуть освітлення заради птахів
  Наступний матеріал
  Порошенко і Меркель обговорили підготовку до саміту "Східного партнерства" у Ризі
  Теги:

  Бойовики блокують доступ спостерігачам ОБСЄ до територій, які не контролює Київ - Держдеп США

  Вчора під Маріуполем відбулися найінтенсивніші бої за останні 3 місяці - ОБСЄ

  Бойові дії навколо Широкиного протягом останніх діб були найінтенсивнішими від початку загострення – ОБСЄ

  Бойовики не допустили ОБСЄ до східної частини Широкиного - штаб АТО