фото depo.ua

Напади і провокації терористів на Сході тривають – спільна заява МЗС і Міноборони

  11 обстрілів позицій Збройних сил України здійснили терористи протягом ночі на 22-ге червня – і це попри оголошене перемир'я.


  Інциденти сталися поблизу Краматорська, Слов'янська, Артемівська тощо, йдеться у спільній заяві вітчизняних Міністерства закордонних справ та Міноборони.

  У відомствах підкреслили: у відповідь на ініціативи української влади, здатні відновити мир, бойовики та терористи продовжили збройні атаки, зухвало порушуючи умови запропонованого їм перемир’я.

  Упродовж дня бойовики здійснили серію нападів і мінометних обстрілів українських прикордонників неподалік населених пунктів Червонопартизанськ, Бірюкове та Ноздрівка на Луганщині, і збройні провокації досі тривають.

  Метою терористів – йдеться у повідомленні – є ескалація конфлікту. Тому Україна звертається до всіх іноземних партнерів із закликом підтримати зусилля нашої держави для відновлення миру.

  Головна вимога стосується Росії. "Наша держава разом з усім міжнародним співтовариством очікує від Російської федерації реальної і діяльної підтримки мирного плану Президента України, ефективного захисту кордону від терористів та застосування всього безумовного впливу на незаконні терористичні угруповання на сході країни для негайного припинення вогню та складення ними зброї", - сказано у заяві.

  Будь-яке заохочення терористів матиме критичні наслідки, - підкреслили автори звернення.
  Попередній матеріал
  На Буковині поховали 8 загиблих на Луганщині бійців
  Наступний матеріал
  У ЄС тривають останні приготування до підписання асоціації з Україною