5 канал

"Нам точно відомо, де розміщені російська артилерія, російські танки, ракети, пускові установки і російські солдати" - Порошенко

  Президент України Петро Порошенко заявляє, що дані розвідки підтверджують факт наявності на українській території військової техніки і солдатів Російської Федерації

  Про це він сказав під час свого виступу на 12-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES). 

  "Жоден російський солдат, жоден російський танк не повернулися до Росії, на жаль. Наші розвідувальні джерела разом із нашою супутниковою розвідкою підтверджують, і наші трансатлантичні партнери підтверджують, що в Україні є місце, де просто не дозволяють доступ спостерігачам ОБСЄ", - сказав глава держави. 

  Порошенко наголосив, що Україні "точно відомо, де розміщені російська артилерія, російські танки, ракети, пускові установки і російські солдати".

  Під час виступу Президент також наголосив, що конфлікт на Донбасі - це не внутрішній український конфлікт. На його думку, необхідно чітко визначити, що Україна має справу з країною-агресором Російською Федерацією. "У нас на Донбасі немає громадянської війни, у нас немає якогось внутрішнього конфлікту. Все дуже просто: ми маємо справу з агресією проти України та окупацією незалежної української держави. І агресором, ми повинні це чітко визначити, є Росія", - сказав глава держави.

  Нагадаємо, місія ОБСЄ помітила велику кількість російських сил поблизу всієї лінії зіткнення.

  Попередній матеріал
  Обама підтримує підписання ядерної угоди з Іраном
  Наступний матеріал
  На Дніпропетровщині відкрили меморіальні дошки загиблим бійцям АТО