Радбез ООН Нью-Йорк 5.ua

Найближчим часом Радбез ООН обговорить зухвале порушення проросійськими бойовиками Мінських угод

  Приблизно за годину екстрено збирається Радбез ООН.

  Офіційний Київ ініціював засідання через події у Мар'їнці та зухвале порушення проросійськими бойовиками Мінських угод. Зустріч відбудеться у форматі брифінгу за участі заступника Генерального секретаря ООН з політичних питань Джеффрі Фелтмана, а також голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні посла Ертугрула Апакана.

  Речник Постійного представництва України при ООН Єгор Пивоваров агенції УкрІнформ заявив, що "нині вже відчувається роздратованість західних партнерів щодо систематичних виявів агресії з боку Російської федерації. Тому сьогодні, за його словами, "можна спостерігати катастрофічно низький рівень підтримки Росії навіть серед тих країн, які донедавна не мали чіткої позиції.

  Як ми уже повідомляли раніше, в ООН задокументували, що Росія відповідальна за погіршення ситуації у галузі прав людини в окремих районах Донецької та Луганської областей, а також у Криму. 1 червня Управління Верховного комісара ООН з прав людини оприлюднило десяту доповідь стосовно ситуації у галузі прав людини в Україні. Нагадаємо, у розпорядженні ООН з'являється все більше свідчень про участь у конфлікті на Сході України Росії на державному рівні.

  Попередній матеріал
  У Мелітополі демонтували три пам'ятники Леніну
  Наступний матеріал
  В Донецьку російські терористи розбили стіну у банку Януковича і вкрали 250 млн гривень