www.hromadske.tv/

Найближчим часом Мінінформполітики запустить проект embedded-журналістики в зоні АТО

Цього або наступного тижня Міністерство інформаційної політики почне проект embedded-журналістики в зоні проведення Антитерористичної операції.

Про це у ході безстрокового телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" повідомила заступник міністра інформаційної політики України Тетяна Попова.

"Один проект вже працює - це тренінг для мобілізованих журналістів, щоб налаштувати їх на роботу прес-офіцерів із embedded-журналістикою. Зараз відряджено четверо таких журналістів, які вільно володіють англійською мовою, разом з нашими прес-офіцерами прямо на передову", - зазначила вона.

За словами Попової, цього або наступного тижня Мінінформполітики почне проект embedded-журналістики в зоні АТО. "В мене вже є десять заявок - це майже всі іноземні і деякі наші журналісти, які мають страховку військового журналіста… І ці журналісти будуть там працювати і передавати картинку прямо з лінії фронту", - повідомила вона.

Ці представники ЗМІ, як зазначила заступник голови Мінінформполітики, будуть працювати безпосередньо з військовими. "Наприклад, якщо військові підуть у якийсь рейд, то вони (журналісти – Ред.) мають іти разом з військовими в рейд", - пояснила вона.

Попередній матеріал
В Одесі замінували газопровід
Наступний матеріал
Порошенко і Бренде обговорили подальшу військово-технічну співпрацю України і Норвегії