фото nr2.com.ua

Надвечір у Донецьку посилилась стрілянина - бойовики вирішили, що прийшов Ярош

  В Донецьку вибухи і стрілянина - про це повідомляє і міська влада, і мешканці. Кілька годин тому жителі Кіровського і Петровського районів повідомили, що вибухало з боку Мар’їнки.


  Місцеве видання "Донецкие вести" з посиланням на очевидців інформувало, що у Мар’їнці українські війська знищили два блокпости терористів. За даними видання, терористи стягують до місця прориву резерви і техніку, а декотрі – виганяють місцевих жителів з бомбосховищ і ховаються там. Журналісти повідомили, що бойовики чомусь переконані, що атакою керує провідник "Правого сектору" Дмитро Ярош.

  З іншого боку, очевидці повідомили про продовження зіткнень у населеному пункті Красногорівка, про взяття якого РНБО прозвітувало ще пополудні.

  Зараз в місті без струму 170 трансформаторних підстанцій, які обслуговують Петровський район, селище шахти Абакумова і мікрорайон Текстильник. Епіцентрами ж бойових дій стали селище шахти Лідіївка та мікрорайон Бірюзова. Втім міська влада запевняє, що транспорт ходить за графіком. Залізничний вокзал також працює.

  Попередній матеріал
  У Львові відкрився ще один центр забезпечення бійців АТО
  Наступний матеріал
  Вночі у Донецьку лунали вибухи та їздила важка техніка - очевидці