5.ua

Начальника міліції Маріуполя прооперували, він у важкому стані

  Начальник Маріупольської міської міліції Валерій Андрущук, напередодні звільнений з полону, прооперований ввечері 12 травня.
  Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

  "Пройшла сьогодні операція, стан важкий, але ми сподіваємось ... Дай Бог, він буде йти на поправку", - повідомив Аваков

  Міністр спростував інформацію про те , що за звільнення Андрущука був сплачений викуп $ 200 тис , зазначивши при цьому, що мало місце посередництво "деяких авторитетних людей".

  "Я вчора весь день спостерігав заяви окремих політиків та інших людей, що вони беруть участь, що вони чимось займаються і т.д. Давайте не спекулювати на цю тему: українська держава ніяких прямих чи непрямих переговорів з терористами не веде, ніяких обмінів не відбувається", - запевнив Аваков .

  "Ми його (Валерія Андрущука – Ред.) звільнили. Як - про це ми скажемо трохи пізніше. Ні про які гроші та вульгарний обмін мова не йде. Про посередництво деяких людей доволі авторитетних - йде. І я їм за це вдячний", - додав він.

  Як повідомлялося, начальник міліції Маріуполя (Донеччина) Валерій Андрущук був викрадений 9 травня в ході сутичок в місті. 12 травня Андрущука звільнили - він дуже сильно поранений, але живий.
  Попередній матеріал
  У Львові виявлено друкарню, що займалася очорненням одного з кандидатів у президенти
  Наступний матеріал
  Сепаратисти ввели свої санкції проти Обами, Меркель, Кемерона та Ештон