На всіх напрямках в АТО, крім Луганського, ситуація останню добу була стабільною – речник АП з питань АТО

  На всіх напрямках в АТО, крім Луганського, ситуація останню добу була стабільною.

  Про це поінформував сьогодні на традиційному щоденному брифінгу в УКМЦ речник Адміністрації Президента України з питань АТО полковник Олександр Мотузяник.

  "На  Луганському напрямку тривають щоденні вечірні мінометні обстріли Станиці Луганської, внаслідок чого районний центр вкотре зазнав руйнувань. Водночас завдяки роботі наших ремонтників, налагоджено постачання електроенергії та запрацював мобільний зв’язок. Окрім цього, бойовики вчинили масштабну провокацію в районі Кримського: бій тривав понад півтори години. Також поодинокі збройні провокації НЗФ траплялися на інших ділянках – Щасті, Трьохізбенці, Золотому", - каже Мотузяник.

  За його словами, на Донецькому напрямку ситуація відносно стабільна.

  "На Донецькому напрямку ситуація в районі Горлівки залишається відносно стабільною: незважаючи на численні перестрілки на заході агломерації (йдеться про сел. Ленінське і Кірове), фактів застосування великокаліберного озброєння з боку НЗФ не зафіксовано. На захід від Донецька обстановка – більш напружена: епіцентром протистояння вчора було сел. Піски. На наших рубежах в районі аеропорту зафіксовано використання ворожих танків, 120-мм мінометів та снайперів",  -повідомив речник АП з питань АТО.

  На Маріупольскому ж напрямку терористи залишили Широкине.

  "На Маріупольському напрямку обстановка дещо стабілізувалася. Бойовики залишили вщент зруйноване с. Широкине і відступили на схід – у бік Саханки та Безіменного. Нагадуємо, що відповідно до Мінських домовленостей і Додатку до Постанови Верховної Ради України "Про визначення окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, в яких запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування", цей населений пункт має контролюватися силами АТО. Водночас ворожі обстріли та збройні провокації тривають; але вони мали епізодичний характер і здійснювалися, переважно, у темну пору доби. НЗФ застосували важке озброєння (гармати та міномети) лише на приморській ділянці (від Сопиного до Широкиного). Водночас внаслідок безсистемного вогню, який ведуть у бойовики у с. Чермалик є руйнування і сильно пошкоджена інфраструктура", - каже Мотузяник.

  Попередній матеріал
  47% греків готові погодитися на пропозиції Євросоюзу
  Наступний матеріал
  На Вінниччині СБУ викрила інформатора російських спецслужб