медалі 'Захиснику Вітчизни' 5.ua

На Вінниччині вісім військовослужбовців отримали медалі "Захиснику Вітчизни"

  Вісім військовослужбовців із Вінниччини, у яких за спиною досвід бойових дій на Сході України, отримали медалі "Захиснику Вітчизни".

  Указ про їх нагородження підписав Президент України ще 20 серпня цього року. Самі бійці лише зараз змогли їх отримати. Хтось проходив реабілітацію в госпіталі, інші - проходили службу на Донбасі. Вони опинилися в зоні бойових дій від самого їх початку. Брали участь у боях на Бахмутській трасі за 31 і 32 блокпости. Нині усі восьмеро цих нацгвардійців демобілізовані.

  Демобілізований військовослужбовець Нацгвардії України Олександр Навроцький розповів: "Сутичок у нас не було. В основному артобстріли, гасили зранку до ночі. Два тижні був щоденний обстріл. Поранення я отримав перед ротацією".

  Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій зауважив: "Добре знаю про виклики, які стояли перед цими частинами по всій лінії оборони і які речі відбувалися, починаючи від Луганської і Попасної. І дуже добре знаю і моральний, і психологічний стан, який був тоді".

  Як повідомляв 5.ua, 12 грудня 2015 року міністр оборони України Степан Полторак вручив державні нагороди українським армійцям.

  Попередній матеріал
  Виступ Президента України у парламенті Ізраїлю (повний текст і відео)
  Наступний матеріал
  Яценюк звинуватив окремі фракції ВР у саботуванні ухвалення бюджету