5.ua

На території Росії перебуває близько 30 українських полонених – Тандіт

Загалом у полоні бойовиків знаходиться близько 300 осіб. Серед них перебувають не тільки військовослужбовці, а й представники Нацгвардії і цивільні особи, у тому числі – й іноземці.

Про це в ефірі "5 каналу" повідомив переговірник центру сприяння звільненню заручників при СБУ Юрій Тандіт. "Там є не лише військові, там є також представники Національної Гвардії, є добровольчі батальйони, є й цивільні, у тому числі – й іноземці, яких ми теж хочемо забрати і хочемо свільняти", - заявив він. 

Юрій Тандіт заявив, що переговірники очікують на обмін полоненими великою групою: "Ми хочемо забрати за по принципом "всіх на всіх", виконуюючи 6 пункт Мінських домовленостей". Уцілому, з його слів, за весь час було звільнено 2700 полонених.

Крім того, він розповів, що на території Російської Федерації знаходиться близько 30 наших громадян. За його словами, є різні джерела, які допомагають отримати про них інформаці – як відкриті, так і закриті. Дехто з тих, кого ми вважали зниклими безвісти, – вони живі. І в нас є така воля и шанс – їх забрати", - наголосив Юрій Тандіт. Утім, за словами переговірника, повної інформації про полонених на території сусідньої держави у них немає.

Попередній матеріал
Керівництво Росії намагається приховати участь і втрати російських військових в Україні - Турчинов
Наступний матеріал
Заборонити діяльність КПУ можна на підставі закону про декомунізацію - заступник міністра юстиції

Тандіт: в полоні терористів перебувають більше 300 українців, 60 з них - цивільні

Скоро може відбутися ще один обмін полоненими - Тандіт

Полонених українців тримають у прикордонних областях, а деяких вивезли у Росію - Тандіт

Папа Римський Франциск відвідає Україну - Тандіт