Фото прес-служби ДСНС

На столичному вокзалі рятувальники облаштували пункт допомоги вимушеним біженцям зі Сходу

  Рятувальники Держслужби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) забезпечують вимушеним переселенцям зі Сходу супровід під час зустрічі їх на залізничному вокзалі у столиці. Це стосується, насамперед, людей літнього віку та людей-інвалідів.
  Про це у ДСНС повідомили 16 липня.

  Зокрема, як зазначають рятувальники, 15 липня на залізничній станції "Київ-пасажирський" співробітники столичної Служби порятунку 101 зустріли потяг з Луганську.

  "В одному з вагонів знаходились пасажири, більшість з яких приїхали саме до своїх родичів, та деякі з них були з обмеженими фізичними можливостями. Через відсутність прямого транспортного сполучення переселенці вимушені добиратися до кінцевого пункту призначення з пересадками. Рятувальники допомогли прибулим людям, провели їх до зали очікування, де вони змогли відпочити та дочекатись свого наступного поїзду або автобусу. Серед пасажирів зі Сходу були люди похилого віку, які не могли самостійно пересуватися", - повідомили у ДСНС.

  Також повідомляється, що у супроводі медиків, рятувальники транспортували декого з вимушених біженців  до медичного пункту.

  "Саме під наглядом медиків ці люди дочекались  до свого транзитного поїзду, а рятувальники дбали про те, щоб переселенці з обмеженими фізичними можливостями без зайвого клопоту дістались до своїх вагонів", - підкреслили у ДСНС.

  Нагадаємо, минулої ночі рятувальники Києва загасили пожежу на столичному радіо ринку.
  Попередній матеріал
  Катастрофа у московському метро: стрілочний механізм був зв‘язаний триміліметровим дротом
  Наступний матеріал
  У Донецьку і Луганську йдуть військові дії, є жертви
  Loading...