5 канал

На сьогодні альтернативи Мінським угодам немає - експерт

Росії потрібно звинуватити Україну у зриві Мінського процесу для того, щоб поставити перед Заходом питання про зняття санкцій.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив заступник директора Національного інституту стратегічних досліджень Василь Яблонський.

"Найбільше, що зараз потрібно (Росії - 5.ua), це звинуватити Україну у зриві Мінського процесу для того, щоб поставити перед Заходом, насамперед, питання про відміну санкцій. Тут все просто", - сказав він.

За словами експерта, на сьогодні альтернативи Мінським домовленостям немає.

"Досить часто хто, і в нас в Україні, повторює про те, що треба якусь альтернативу. Насправді, я не бачу чіткої альтернативи, яка, наприклад, запропонована українським політикумом, крім власне Мінського процесу і плану Порошенка, і ідей як рухатися далі. Було б запропоновано якісь певні альтернативи, можна було б говорити про них в принципі, теоретично, їх зараз я не бачу", - наголосиві Яблонський.

Нагадаємо, як заявляв в ефірі "5 каналу" директор Центру політичного аналізу "Пента" Володимир Фесенко, Російська Федерація зацікавлена у прискоренні Мінського процесу, оскільки перебуває в скрутному економічному становищі.

Попередній матеріал
У Києві захворюваність на грип та ГРВІ нижче епідпорогу на 22% - КМДА
Наступний матеріал
Американський фізик вперше в історії створив "однакові" сніжинки

Бойовики зірвали обмін полоненими, висунувши у Мінську неприйнятні умови - Геращенко

Бойовики й надалі переховують на Донеччині заборонену Мінськими угодами зброю - розвідка

Зараз тактична перевага у Мінську на боці України – політичний оглядач

У мінському переговорному процесі Україна діє активно на контрзаходах – експерт