На Схід вирушив зведений загін міліції Чернігівщини для проведення десятої ротації сил АТО

  Увечері 10 січня черговий зведений загін міліції Чернігівської області вирушив на Схід для проведення десятої ротації сил АТО.

  Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Чернігівській області.

  Понад 50 бійців з різних підрозділів, відділів і служб УМВС та міськрайвідділів області змінять своїх побратимів в зоні проведення антитерористичної операції.

  "В складі загону і новачки, і вже досвідчені правоохоронці, які не вперше їдуть у відрядження на Донбас. Вони вже мають досвід і вогневих сутичок з терористами, і налагодження контакту з місцевим населенням", - йдеться в повідоленні.

  Провести бійців на Схід прийшли колеги-співробітники, друзі та рідні міліціонерів.

  Як повідомляється, перед відправкою зведений загін був повністю забезпечений харчами, зимовим обмундируванням та іншою екіпіровкою та засобами захисту. Долучилися до справи матеріального забезпечення міліціонерів і волонтери з Єдиного волонтерського центру. Вони зібрали, закупили та виготовили своїми руками: теплі речі, маскхалати та маскувальні сітки, засоби гігієни і, звичайно ж, продукти харчування. Крім вже традиційних тушонки та консервів, жінки з центру приготували міліціонерам сухі суміші грибних та інших видів супів, квашену капусту та інші домашні соління.

  Перед відправкою, міліціонерів освятив благочинний Храму Великомучениці Катерини УПЦ КП отець Євген Орда. А жінки – волонтери подарували кожному бійцеві по дві іконки Ісуса Христа та Пресвятої Богородиці.

   

   

   

  Попередній матеріал
  У Маріуполі Червоний Хрест організовує загони швидкого реагування
  Наступний матеріал
  У Броварах на заправці сталася пожежа

  "Кіборги" з Донецького аеропорту повернулись на ротацію до Житомира

  150 бійців "Азову" прибули на ротацію до Києва

  Бійці спецроти "Кременчук" повернулись додому на ротацію

  До Івано-Франківська на ротацію прибули 30 нацгвардійців