Фото 062.ua

На російсько-українському кордоні сфотографували нову танкову колону ЗС РФ

  У російському місті Матвєєв Курган на кордоні з Україною зафіксовані дев'ять танків.

  Про це повідомляє Inforesist з посиланням на британську газету Daily Mail та інформагенцію Reuters. Нова колона бойової техніки була помічена лише через день після того, як там же були зафіксовані установки "Ураган".

  За інформацією видання, був зафіксований вантажний потяг, який перевозив конвой танків у бік українського кордону. Дев'ять танків привезли в Матвєєв Курган в понеділок, а у вівторок вони вже проїхали вулицями міста.

  Світлини були зроблені кимось із місцевих мешканців на мобільний телефон лише через кілька днів після того, як був зафіксований величезний конвой з ракетними пусковими установками та військовими машинами без розпізнавальних знаків.

  "Прибуття конвоїв без сумніву розглядається, як збільшення агресії по відношенню до України з боку Росії, яка місяцями озброює сепаратистів", – підкреслює Daily Mail. Видання нагадує, що містечко Матвєєв Курган розміщується лише в 17 милях від кордону з Україною і лише в 72 милях від Донецька, де йдуть жорстокі бої.

  dailymail.co.uk

  dailymail.co.uk

  Сайт газети також наводить відеокадри руху російської бойової техніки (переважно ракетних систем протиповітряної оборони) із попередніх днів під заголовком "Росія розпочинає масштабні навчання військово-повітряних сил біля України".

  Попередній матеріал
  До Дня Києва у столиці планують відкрити 15 скверів
  Наступний матеріал
  У Китаї арештували 175 "чорних археологів"

  Колона ворожої техніки рухається у бік України

  Журналіст зняв колону російської військової техніки, що рухається до українського кордону

  Сьогодні до українського кордону вирушила чергова колона "гумконвою" з Росії

  З виправної колонії в російській Тюмені відправляють "добровольців" на Донбас - ЗМІ