похорон 5.ua

На Рівненщині попрощалися із 33-річним загиблим військовослужбовцем ЗСУ

  Із загиблим 33-річним військовослужбовцем Збройних Сил попрощалися в місті Дубно на Рівненщині. Юрій Романович загинув поблизу Мар'їнки на Донеччині. 

  До війська чоловіка призвали у березні, він служив командиром мінометного розрахунку 3-го механізованого батальйону. Загинув Юрій Романович 13 листопада. Його загін потрапив в засідку бойовиків.

  Попрощатися з військовослужбовцем прийшли друзі, родичі та бойові побратими. Священики відправили за полеглим панахиду на центральній площі міста. Поховали воїна на Кременецькому кладовищі. 

  Напередодні майже тисяча людей у селі Бондурівка на Вінничині прийшли провести в останню путь загиблого земляка Станіслава Осадчука. 50-річний боєць служив у 2-му мотопіхотному батальйоні 14-ї механізованої бригади. Загинув Осадчук 17 листопада поблизу Мар'їнки, коли загін українських військовослужбовців потрапив під обстріл бойовиків. 

  Як повідомляв 5.ua, за час проведення Антитерористичної операції загинуло понад 2,5 тис. військовослужбовців ЗСУ, з них бойові - 1842 військовослужбовці, 831 - не бойові. Поранені - 8 тис. 519 військовослужбовців.

  Попередній матеріал
  Діяльність Національної поліції оцінять після 100 днів роботи - Деканоідзе
  Наступний матеріал
  У Брюсселі закрили метро після оголошення найвищого рівня терористичної загрози