Фото Андрія Цаплієнка

На початку травня українські воїни знищили ще одну групу російських диверсантів – журналіст

  Більш ніж за десять днів до 16 травня, коли бійці АТО захопили в полон 2-х диверсантів російського ГРУ, українські бійці знищили ще 6 спецназівців РФ і захопили їхню зброю.

  Про це повідомляє журналіст Андрій Цаплієнко у своєму Facebook.

  Стосовно справи полонених спецназівців РФ він повідомив: "Це не перша засвічена ДРГ, що складалася з російських військових. За десять днів до випадку на Луганській ТЕС наші контррозвідники спільно з групою спеціального призначення зупинили російських диверсантів в районі села Новотроїцьке, це в декількох кілометрах на північ Волновахи".

  На цій, нібито відносно спокійній території зараз активізувалися ворожі диверсійно-розвідувальні групи.

  Журналіст пише: "Четверте травня. У тилу – шашлики на мангалі, пісні під гітару і тріск цикад, а в Новотроїцькому – бій. До позицій українських військових намагається підійти ДРГ росіян. В авангарді групи – вісім бійців. Йшли чітко і грамотно. Але занадто нахабно. І тому були виявлені. Зав'язався бій, по-спецназівськи швидкий, швидкоплинний. Шестеро з восьми рашистів залишилися лежати в траві. Двоє вийшли із зони зіткнення. У наших – без втрат".

  На місці бою українські бійці виявили, що убиті росіяни одягнені у форму "Горка-3К" фірми "БАРС" (працює на замовлення Міноборони РФ). Зброя ворога – суто сучасна російська: автомат АК-103 з підствольним гранатометом ГП-34 (зі спеціальними кріпленнями для автоматів Калашникова "сотої" серії), ніж "Кизляр" (популярний в спецназі ГРУ ГШ РФ). За номерами на зброї легко встановити походження і приналежність загиблих російських бійців – зазначає Андрій Цаплієнко.

  Він додав: "Основний склад "новотроїцької" групи диверсантів відступив, взявшись стріляти з усього, що було у них під рукою, але, на щастя, все мимо. Переслідувати їх не мало сенсу – мінні поля навколо".

  На думку воєнкора, різка активізація російських диверсантів може свідчити про підготовку наступу: "На фронті підмічено: активізація ДРГ – провісник наступальних дій. Чи я неправий?"

  Попередній матеріал
  Сьогодні розпочалася зустріч міністрів оборони країн-учасниць НАТО
  Наступний матеріал
  Те, що зараз відбувається з кримськими татарами, схоже на геноцид – Президент

  Лисенко пояснив, чому спецназівців РФ не показують журналістам

  У мережі оприлюднили розповідь українських бійців, які затримали російських спецназівців

  З полоненими ГРУшниками поводяться відповідно до всіх гуманітарних норм – Президент

  Україна використає в Євросуді факт затримання ГРУшників як доказ російської агресії