На підконтрольній "ДНР" території їздять танки, САУ, БТР та автобуси з озброєними людьми - ОБСЄ

  На підконтрольній "ДНР" частині Донецької області спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували переміщення танків, бронемашин, артилерії, військової транспортної техніки, а також автомобілів з російськими номерами, які ремонтують лінії електропередач.

  Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ за 29 січня, оприлюдненому в п'ятницю, передає "Інтерфакс-Україна".

  "СММ спостерігає військову техніку і транспортні засоби в різних місцях в Донецькій області. На околиці контрольованої "ДНР" Макіївки (15 км на схід від Донецька), СММ побачила колону з семи бронетранспортерів без розпізнавальних знаків, що прямують на захід у бік міста Донецька, з одним і пофарбованим у військовий стиль "Уралом" без розпізнавальних знаків", - повідомили в ОБСЄ.

  Також спостерігачі бачили на сході від підконтрольного "ДНР" Зугреса (30 км на схід від Донецька) стаціонарні, самохідні гаубиці (122 мм).

  "Дві години потому, СММ спостерігали те, що вони прийняли за ті ж гаубиці в 5 кілометрах далі на схід, але вже завантажені на бортовий причіп, який рухається на захід у бік міста Донецька", - йдеться в повідомленні.

  Також неподалік Зугреса спостерігачі СММ спостерігали три цивільних автобуса з людьми у військовій формі, у частини з яких були автомати, які були повернені обличчям на схід. Разом з тим, спостерігачі "не змогли побачити знаки на формі".

  "СММ спостерігали 11 танків і одне велике артилерійське знаряддя поблизу підконтрольного "ДНр" с.Тернове", - йдеться у звіті.

  Також співробітники місії бачили автомобілі з російськими номерними знаками, "чорні пластини з білими буквами", які стояли поруч з людьми, які ремонтували високовольтні лінії електропередач, "що працюють через кордон Російської Федерації".

  Попередній матеріал
  ВПК може стати рушієм української економіки - Волох
  Наступний матеріал
  Рибачук: Після кризи в Греції прихід "лівих" до влади не є несподіванкою

  На окупованій території Донбасу ОБСЄ зафіксувала рух військової техніки без розпізнавальних знаків

  Бойовики зазнають втрат у живій силі та техніці - Міноборони

  Сили АТО знищили за останній тиждень більше 600 терористів і 100 одиниць техніки – Міноборони

  Українські військові знищили танки російських найманців та захопили бронетехніку - президент