фото Четвертая власть

На окупованих територіях терористи все частіше вдаються до мародерства - Тимчук

  Соціально-політична обстановка на окупованих російсько-терористичними військами територіях продовжує погіршуватись.

  На окупованій території протягом минулої доби спостерігався ажіотаж через чутки про закриття мережі магазинів "Брусничка" - покупці в буквальному сенсі слова все змітали з полиць. Про таке повідомляє координатор групи "Інформаційний спроти" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

  Після низки зіткнень диверсійно-розвідувальних груп зі складу бандформування "Привид" з українськими підрозділами в районі Кримського, Донецького, Новотошківського і 29-го блокпосту, протягом декількох діб до лікувальних установ Стаханова і Алчевська надійшли до 8-ми транспортів з пораненими бойовиками, в основному з кульовими пораненнями.

  У смузі між Сніжним та Донецьком (Торез, Шахтарськ, Зугрес) спостерігається велика кількість випадків мародерства бойовиків зі складу розформованих або "зачищених" формувань. Мародери, які не мають якого-небудь централізованого керівництва і навіть засобів, щоб покинути зону АТО, збиваються в банди, грабують і мародерствують. Місцеві "комендатури" терористів неодноразово намагалися проводити "зачистки", але безрезультатно, зазначив Тимчук.

  "Командування ЛНР" декларує намір суворо боротися з пияцтвом серед бойовиків. Затримання в п'яному вигляді тепер буде каратися дисциплінарним покаранням – арештом і якимись "суспільно-корисними" роботами, а також нововведеними покараннями – штрафами і зменшенням грошового утримання.

  Загалом Дмитро Тимчук відзначає падіння "заробітку" в деяких бандформуваннях – до 1500-2000 гривень на місяць. У деяких бандах найманцям взагалі перестали платити – затримка з виплатами перевищує 2 місяці.

  Попередній матеріал
  Пентагон розглядає всі варіанти військової допомоги Україні
  Наступний матеріал
  Україна закачала у сховища 9,3 млрд. кубометрів газу
  Loading...

  Українські бійці відбили дві атаки піхоти і бронетехніки терористів

  Російські терористи стягують резерви для наступу на Широкине – ІС

  В окупованому Криму розпочався підготовчий етап з будівництва Керченського мосту

  Бойовики з мінометів і гранатометів вели вогонь у Донецькому напрямку- штаб АТО