На окуповану територію везли контрабанду під виглядом "гуманітарки" – СБУ

Ввезені товари продавались населенню за завищеними цінами, а кошти використовувались для фінансування терористів.

Служба безпеки України спільно з Державною фіскальною службою викрили та зупинили схему ввезення під виглядом гуманітарної допомоги товарів, призначених для фінансування терористичної організації "ДНР", повідомляє прес-центр СБУ.

За їхніми даними, дві "благодійні організації" отримали офіційні дозволи на доставку гуманітарної допомоги населенню на тимчасово окуповані російськими бойовиками території. Проте, разом з гуманітарним вантажем вони ввозили й інші товари народного споживання – "переважно продукти харчування, які маскували у вантажівках під дозволеною продукцією".

Співробітники СБУ встановили, що продукти харчування незаконно поставлялися до Донецька та Горлівки. Потім товари реалізовувалися через підконтрольні бойовикам точки продажу за суттєво завищеними цінами. Частина прибутків від протиправного бізнесу спрямовувалася на фінансування незаконних збройних формувань т.зв. "ДНР".

Наразі поставки продукції на тимчасово окуповані терористами території від двох "благодійних організацій" блоковано. Служба безпеки України листом до Міністерства соціальної політики ініціювала виключення цих організацій з відповідного реєстру.

/
/
/

Попередній матеріал
Столичні школи і садочки готують до прийому нових учнів та вихованців
Наступний матеріал
СБУ виявила схованки зі зброєю у Запорізькій та Херсонській областях