tsn.ua

На окупованій території почали виплату зарплат і пенсій фальшивими рублями

  Підприємців і населення змушують брати ці папірці під загрозою розправи, але їх не приймають у жодному обмінному пункті.

  Кризовий центр "Оборона Маріуполя" володіє інформацією, що протягом квітня-травня 2015 на території т.зв. "ДНР" пенсії і зарплати на деяких підприємствах і в бюджетних установах частково або й повністю виплачуються рублями Російської Федерації.

  Встановлено, що вищевказані купюри 1997 року випуску на території Росії не використовувалися і не використовуються, а крім того, не підлягають обміну та за наявною інформацією підлягали знищенню. Купюри, які видаються, мають послідовні арифметичні номери в порядку зростання і є абсолютно новими, хоч і начебто видрукувані майже 20 років тому.

  У "Обороні Маріуполя" зазначають: керівництво "ДНР", застосовуючи методи залякування та шантажу, загрожує великими штрафними санкціями, і зобов'язує всі торговельні організації, магазини, ринки, підприємства громадського харчування, підприємства побутового обслуговування населення, громадського транспорту, індивідуальних перевізників і т.д., приймати вищевказані гроші, як оплату за товари та послуги. При цьому, в обмінних пунктах відмовляться приймати такі купюри.

  Попередній матеріал
  Вінницькі школярі зібрали півтонни харчів, одягу та медикаментів для бійців АТО
  Наступний матеріал
  СБУ вилучила зброю та боєприпаси на блокпості у Дніпропетровській області

  Протягом тижня прикордонники затримали більше 300 вантажівок, що везли товари на окуповану територію Донбасу

  ОБСЄ зафіксувала тренування 50 бойовиків на межі окупованих територій Донбасу - штаб АТО

  З початку року прикордонники виявили понад 11 млн грн, які намагались вивезти з окупованої території Донбасу - ДПСУ

  Мешканці прифронтової зони розповіли журналістам "5 каналу" про життя на окупованих територіях