На Одещині затримано ще одного інструктора-вербувальника бойовиків для Сходу України

  Служба безпеки України затримала ще одного активного учасника злочинної групи, яка за завданням російської сторони формувала загони бойовиків, спеціально готувала їх для участі у диверсійній та терористичній діяльності та доправляла до східних регіонів України. Про це 22 травня повідомляється на сайті СБУ.


   Як зазначається, мешканець Одеси громадянин України М., особисто організовував відправлення найманців в Луганськ та Слов’янськ. 15 травня ц.р. СБУ затримала шість підготовлених ним учасників новосформованої групи з числа жителів Одеської області. Згодом була затримана його спільниця громадянина М. - громадянка України П., уродженка та мешканка Одеси, яка координувала підбір та направлення бойовиків на Схід.

  Після цього М. втік і  переховувався у приватному будинку одного з селищ Одеської області, де його й затримали співробітники СБУ.

  "У ході обшуку за місцем тимчасового перебування М. виявлено та вилучено пляшки з "коктейлем Молотова", набої до пістолету ПМ, військові каски. Затриманий зізнався, що вербував та відправляв мешканців Одещини для підтримки бандугруповань, що діють на Сході України. Крім того М. дав свідчення про свою участь у масових заворушеннях 2 травня в Одесі, які призвели до чисельних людських жертв", - повідомили у СБУ.
  Попередній матеріал
  В Таїланді навіть на курортах оголосили комендантську годину
  Наступний матеріал
  У Харкові 25 травня можна буде провести будь-які мирні мітинги