На Луганщині за "референдум" затримали голову райради від "Партії регіонів"

  В Луганській області співробітники СБУ затримали голову Кремінської районної ради за підозрою в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.

  Про подію 11 грудня повідомили у прес-центрі СБУ.

  Встановлено, що ця чиновниця була одним із організаторів проведення на Кремінщині так званого "референдуму щодо проголошення акту держаної незалежності Луганської народної республіки" 11 травня ц.р. А напередодні, 10 травня, вона зібрала голів сільських та селищних рад у своєму службовому кабінеті та роздала їм отримані від представників терористів печатки із символікою т. зв. "ЛНР" та  зображенням двоголового орла. На нараді вона давала чіткі вказівки, як незаконно організувати псевдоопитування та "підраховувати" голоси.

  Крім того, голова районної ради брала безпосередню участь у прийомі та підрахунку бюлетенів у приміщенні місцевого клубу.

  Прокурор Луганської області повідомив затриманій чиновниці про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.110 Кримінального кодексу України.

  "Відповідно до чинного законодавства, посягання на територіальну цілісність і недоторканість України, вчинене представником влади, або повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або поєднане з розпалюванням національної чи релігійної ворожнечі, карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років", - зазначили у СБУ.

  Попередній матеріал
  Міноборони вперше оприлюднило перелік всіх загиблих на Сході
  Наступний матеріал
  Литовцям з нового року зможуть відключати Інтернет без їх згоди

  На Вінниччині затримали артилериста з "ЛНР"

  Бойовики "ЛНР" вкрали тепловоз

  ЄС запровадить санкції проти лідерів "ЛНР" та "ДНР"

  Пенсіонери на окупованих територіях виступають проти "ДНР-ЛНР"