5 канал

На Луганщині режим надзвичайної ситуації введено лише в районах бойових дій - ОДА

  Режим надзвичайної ситуації в Луганській області введено тільки в тих районах, де тривають бойові дії.

  Про це повідомив голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль.

  "Необхідності вводити режим надзвичайної ситуації по всій області немає, оскільки в деяких районах бойові дії практично не ведуться", - зазначив він на нараді новоствореної спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла в Луганській області внаслідок ведення бойових дій.

  У цьому зв'язку Москаль повідомив, що районні спецкомісії створені у Новойдарському, Попаснянському та Станично-Луганському районах Луганщини.

  Згідно інформації, особлива увага в забезпеченні відновлення та функціонування систем життєзабезпечення приділена місту Щастя, с.м.т. Станиця Луганська, селам Кримське, Новотошківка, Трьохізбенка, Троїцьке та Чорнухине, тобто населеним пунктам, що знаходяться на лінії вогню. Тут встановлюються автономні джерела живлення, створюються додаткові аварійні бригади для ремонту пошкодженої інфраструктури, у випадку різкого похолодання будуть розгорнуті пункти обігріву.

  У медзакладах, що поблизу зони бойових дій, йде повне комплектування персоналом, крім того мирним мешканцям надаватиметься невідкладна медична допомога медсанбатами збройних сил.

  Крім того, на нараді зі створення комісії з надзвичайної ситуації розглядалися також питання першочергового надання гумдопомоги мешканцям міст і сіл, що найбільше постраждали внаслідок обстрілів терористів, підготовки місць в обласних інтернатних закладах для прийому дітей із прифронтових населених пунктів, на переміщення яких батьки дали згоду, створення реєстру людей, які хочуть виїхати з небезпечних територій, та залучення для їх евакуації військовослужбовців.

  Нагадаємо, Кабмін України прийняв рішення про запровадження режиму надзвичайної ситуації в Луганській та Донецькій областях, а на всій території України запроваджується режим підвищеної готовності. 

   

  Попередній матеріал
  Батальйон "Чернігів" відігнав ворожих диверсантів від Станиці Луганської
  Наступний матеріал
  Волонтери виклали відео роботи свого безпілотника під ворожим обстрілом
  Теги:

  На Луганщині внаслідок підриву фугасу постраждали 4 мирні жителі

  Бойовики обстріляли Луганськ, є поранені - ЗМІ

  Україна закрила повітряні пункти пропуску через кордон у Донецьку та Луганську

  На Луганщині поблизу міста Золоте точиться бій між силами АТО і терористами