bigmir.net

На Луганщині знищено близько 200 терористів - Селезньов

  Сьогодні, за попередніми оцінками, сили АТО знищили близько 200 бойовиків. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив речник АТО Владислав Селезньов.


  "Сили АТО продовжують виконувати поставлені завдання в районі населених пунктів Ямпіль та Закотне, які є стратегічно важливими для бойовиків, оскільки саме через ці населені пункти останнім часом здійснювалося постачання в Слов'янськ зброї та боєприпасів. Головною метою дій сил АТО є знищення бандформувань, які тероризують місцеве населення, загрожують безпеці мирних мешканців регіону", - написав він.

  За його словами, внаслідок інтенсивних боїв, що тривали протягоя дня у цьому районі, при активній взаємодії з авіацією, силами АТО знищені блок пости і засідки бойовиків, захоплена панівна висота в районі проведення операції.

  "Бойовики чинять шалений опір, діють підступно, із засідок завдають ударів по силам АТО. По українських підрозділах ведуть бойову роботу снайпери бойовиків. У відповідь силами АТО здійснюються адекватні дії, спрямовані на знищення сил противника, в першу чергу - снайперів і навідників-операторів ПЗРК", - наголосив Селезньов.

  "Лише за попередніми оцінками, сили АТО знищили близько 200 бойовиків, кількість поранених разом більше", - повідомив він.

  Водночас, під час боїв загинули четверо українських військовослужбовців, 20 отримали поранення різного ступня тяжкості. Усіх поранених евакуйоване до медичних закладів, де їм надана необхідна медична допомога.
  Попередній матеріал
  Турчинов обговорив із президентом ПАРЄ спрощення візового режиму для українців
  Наступний матеріал
  "Кадровий" день у парламенті: як це було