moskal.in.ua

На Луганщині затримано 5 цистерн з метанолом, які почали протікати - Москаль

  У Луганській області затримано 5 цистерн з метанолом, які почали протікати.

  Про це повідомив керівник Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль.

  Він просить Державну фіскальну службу терміново втрутитися в ситуацію із затриманням митниками 100 тонн метанолу, який загрожує Сєверодонецьку Луганської області екологічною катастрофою.

  "Сьогодні співробітниками митної служби за оперативною інформацією правоохоронних органів Луганської області було затримано 5 цистерн з метанолом (кожна ємністю по 20 тонн) невідомого походження. Цистерни, які доставлені на митний склад в Сєвєродонецьку, під дією прямих сонячних променів почали протікати, а , враховуючи той факт, що метанол є отруйною та легкозаймистою речовиною, розгерметизація цистерн може спричинити в мікрорайоні зокрема і місто в цілому екологічну катастрофу ", - йдеться у повідомленні.

  За його даними, станом на 15:20 рятувальники поливають цистерни водою з брандспойтів, намагаючись не допустити їх займання.

  "Подальшу долю затриманого метанолу повинна вирішити митна служба, регіональні представники якої не проводять жодних заходів реагування, посилаючись на те, що рішення має бути прийняте у Києві керівництвом Фіскальної служби України завтра", - підкреслює Москаль.

  Попередній матеріал
  У київському метро помер чоловік
  Наступний матеріал
  Словенія допоможе Україні у розмінуванні територій Донбасу

  Терористи обстріляли з гранатометів Щастя – Москаль

  Терористи поновили мінометні обстріли на Луганщині - Москаль

  Під час обстрілу на Луганщині бойовики поцілили у частину ДСНС - Москаль

  Терористи протягом усієї ночі обстрілювали селище Троїцьке – Москаль