sbu.gov.ua

На Луганщині Служба безпеки запобігла теракту

Служба безпеки України спільно з поліцією та військовослужбовцями Збройних Сил запобігла терористичному акту на Луганщині.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

"Поблизу смт Борівське Сєверодонецького району під час перевірки дороги "Борівське-Боброве", що проходить вздовж лінії розмежування, правоохоронці виявили фугас, захований під опорою лінії електромережі. Бомба (1 кг у тротиловому еквіваленті) складалася з тротилових шашок, ручної гранати та електродетонаторів з підривником із дистанційним керуванням", - йдеться в повідомленні.

За оцінками експертів, опора лінії електропередач мала забезпечити направлену дію вибуху, а граната – додатково посилити вражаючу силу.

Як зазначають у відомстві, в ході пошукових дій виявлено "лежбище" терористів та знайдено два камуфльовані каремати, які не використовуються у силових відомствах України. "Такий тип камуфляжу ідентичний прийнятому в збройних силах Російської Федерації", - зазначили у прес-службі.

Наразі фугас знешкоджено та направлено до вибухотехнічної лабораторії. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 15 (замах на злочин) та ч. 1 ст. 258 (терористичний акт) КК України.

/
/

Нагадаємо, затримані в Києві диверсанти готували теракти в двох містах.

Попередній матеріал
Програма розвитку ООН оголосила старт тендерів на закупівлю протитуберкульозних препаратів для українців
Наступний матеріал
Рада коаліції домовляється щодо проведення виборів міського голови Кривого Рогу 27 березня 2016 року - БПП