5.ua

На Луганщині сепаратисти заблокували роботу окружної комісії

  В Антрациті (Луганська обл.) сепаратисти  захопили приміщення Окружної виборчої комісії  №111.
  Про це на своїй сторінці Facebook повідомив голова Комітету виборців України Олександр Черненко.

  "Продовжуємо рубрику Луганськ-інформ з приводу зриву виборів. Сьогодні в Антрациті відбувся трьохтисячний мітинг, після якого мітингувальники зайняли приміщення окружної виборчої комісії №111", - повідомив він.

  "Членам ОВК наказали розходитися по домівках. Оскільки їх мітинг "вирішив" не проводити ні президентських виборів 25 травня, ні виборів міського голови, призначених на той же день", - додав Черненко.

  Він зазначив, що "сепаратисти погрожували розправою членам ОВК та їх сім'ям, якщо вони будуть займатися виборами".

  "У ЦВК про цю ситуацію вже знають, членам комісій рекомендовано не виходити на роботу до прояснення ситуації", - додав він.

  За словами Черненка, у Красному Лучі на Луганщині також є спроби зриву виборчого процесу при тому працівники ОВК проявляють громадську мужність.

  " На засідання ОВК №109 завітали "козаки" і в ультимативній формі почали вимагати зупинити підготовку до виборів. Сказали, що поки-що вони прийшли без зброї, але якщо до понеділка комісія не зупинить виборчий процес, то в понеділок прийдуть зі зброєю. Голову комісії забрали для профілактичної бесіди. Комісія має намір продовжувати роботу. От де справжні герої", - написав глава КВУ.
  Попередній матеріал
  ДАІ закликає бути пильними на дорозі через сильні дощі
  Наступний матеріал
  Священникам УПЦ КП на Сході України погрожують