zik.ua

На Луганщині російські військові скидають своїх загиблих солдатів у шахти - РНБО

  В районі Червонопартизанська Луганської області очевидці зафіксували факт скидання у штольню шахти військовослужбовцями збройних сил Росії кількох десятків тіл своїх загиблих солдат.


  Про це на брифінгу в Києві повідомив речник Інформаціно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко, передає УНІАН.

  "За оперативними даними, вчора вночі у штольню однієї із шахт в районі Червонопартизанська Луганської області російські військові з метою приховування втрат серед живої сили скинули кілька десятків тіл, які транспортувалися на двох автомобілях КамАЗ", - сказав він.

  Також речник РНБО розповів, що вчора о 17.30 із Дмитрівки Донецької області у бік Дібровки Ростовської області РФ прослідувало шість легкових автомобілів з піднятим червоним прапором, три військові КамАЗи І один КамАЗ синього кольору. На всіх транспортних засобах були нанесені білі кола.

  "За оперативною інформацією, на цих машинах росіяни вивозили своїх вбитих та поранених", - сказав він.

  "Маємо сказати, - зазначив Лисенко, - що, за оперативними даними, перед завантаженням тіл вбитих російських військових з ними працюють бригади російських трансплантологів. Характер цих маніпуляцій уточнюється", - додав Лисенко.

  За його словами, поранених російських військових вивозять до Військово-медичної академії ім. Кірова у Санкт-Петербурзі, Військово-клінічного госпіталю в Ростові-на-Дону, Військового гарнізонного госпіталю в/ч № 52199 у Волгограді, Окружного військового клінічного госпіталю у Єйську, а також до цивільних медичних закладів вищезазначених російських міст.
  Попередній матеріал
  Бойовики зганяють цивільних на примусові роботи - HRW
  Наступний матеріал
  Україна та лідери сепаратистів підписали договір про припинення вогню - джерело
  Loading...