tsn.ua

На Луганщині перебувало більше 200 спецназівців із Тольятті - СБУ

  Двоє затриманих російських військовослужбовців належали до групи з понад 200 спецпризначенців з 3-ї бригади ГРУ Росії, яка незаконно зайшла в Луганську область.

  Про це повідомив начальник департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ Віталій Найда, передає "ВВС Україна".

  "Ми абсолютно впевнені, що ці два російських військовослужбовця є одними з тих понад 200 військових з 3-ї бригади спецпризначення з Тольятті, які нелегально перетнули кордон Луганської області. У групі з 16 людей вони направлялися на територію, підконтрольну українській владі, для проведення розвідки і диверсійної діяльності", - начальник департаменту СБУ.

  За його словами, затримані військові не мали при собі офіційних посвідчень ГРУ Росії. Висновок щодо їх приналежності до збройних сил РФ зроблено на підставі їхніх свідчень.

  "Ми знаємо прізвище їхнього командира, знаємо прізвища інших військовослужбовців, які у складі чотирьох рот зайшли на територію України, ми знаємо їхні адреси в Росії і знаємо прізвища їхніх родичів", - розповів Віталій Найда.

  Також він зауважив, що питання можливого обміну затриманих на Надію Савченко чи Олега Сенцова - політичне, і мова про це поки що не йде.

  Попередній матеріал
  Спецназ РФ екстрено залишив Брянку на Луганщині - Міноборони
  Наступний матеріал
  У Львові до річниці депортації кримських татар пройшов жалобний мітинг

  Полонених ГРУшників можна обміняти на Савченко – журналіст

  Полонені ГРУшники можуть стати українським козирем в інформаційній війні проти РФ – Геращенко

  Україні треба швидше вести справу проти полонених ГРУшників - Чорновіл

  Україна полоненими ГРУшниками має показати світові, що ніякої громадянської війни на Донбасі немає – Шуклінов