facebook.com/MatiosAnatolii

На Київщині затримали ісламіста "Моджахеда" із роти "Торнадо"

На Київщині затримали білоруського ісламіста "Моджахеда" із роти "Торнадо", якого звинувачують у жорстоких катуваннях місцевого населення Луганської області.

Про це повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос на своїй сторінці у Facebook. Громадянина Бєларусі, який сповідує цінності екстремістської організації "Ісламська держава" затримали у готельному комплексі на Обухівській трасі поблизу Києва.

"Жорстко, але без стрільби, слідчі Головної військової прокуратури, внаслідок філігранної оперативної комбінації працівників департаменту карного розшуку МВС (особлива подяка генералу Паскалу), в готельному комплексі на Обухівській трасі поблизу Києва, ввечері 09.09.2015 розшукали і затримали найбільш небезпечного та жорстокого із всіх підозрюваних бійців роти "Торнадо" – за кличкою "Моджахед" - громадянина Бєларусі Ляшука, який переховувався від слідства та суду більше двох місяців", - повідомив Матіос.

Головний військовий прокурор зазначив, що "Моджахед" підозрюється у вчиненні тяжких та особливо тяжких злочинів у складі злочинної організації з числа окремих працівників міліції роти патрульно-постової служби "Торнадо".

"Моджахед"-Ляшук (він же за посвідченням працівника міліції Аль-Такбір Даніял Олександрович, мусульманин, сповідує цінності екстремістської організації ІГІЛ) підозрюється у вчиненні тяжких та особливо тяжких злочинів у складі злочинної організації з числа окремих працівників міліції роти патрульно-постової служби "Торнадо" під керівництвом 5 раз судимого Руслана Оніщенка. Саме "Моджахед"-Ляшук із надзвичайним цинізмом і зухвалістю, жорстокістю та безжальністю вчиняв найбільш жорстокі катування місцевого населення Луганської області", - зазначив прокурор.

/
/
/

Попередній матеріал
"Нормандська четвірка" домовилася про зустріч на найвищому рівні
Наступний матеріал
Спроби РФ провести незаконні вибори на окупованих територіях означають зрив Мінських домовленостей - Яценюк