навчання бійців
5.ua

На Київщині відбулися військові навчання бійців новоствореної бригади Нацгвардії

  На полігоні в Нових Петрівцях на Київщині військові новоствореної бригади легкої піхоти Національної гвардії відпрацьовували тактичні навички.

  Для цього залучили бронетраспортери та повітряну техніку, зокрема, гелікоптери. Мета вишколу - навчитися виявляти і захоплювати диверсантів не лише в зоні АТО, а й у будь-якому регіоні України. Допомагали навчати українських бійців партнери країн-учасниць НАТО. Для цього приїхали інструктори з США, Ізраїлю та Грузії. За принципом тренування цієї бригади піхотинці навчатимуть й інші підрозділі Національної гвардії, набір бійців до неї ще триває.

  Олександр Волошин, командир 1-ї бригади легкої піхоти Нацгвардії, заявив: "Незалежно від досвіду ми запрошуємо всіх, цивільних людей, людей, які були в Міністерстві оборони, в АТО, в МВС, в Національній гвардії, всіх запрошуємо і зі всіма працюємо".

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наголосив: "Думаю, що це поки що прообраз, через кілька місяців - бойова бригада, а потім на основі цього досвіду ми будемо діяти далі".

  Олександр Турчинов, секретар РНБО, пояснив, для чого створили нову бригаду: "Для того, щоб дуже оперативно підрозділ Нацгвардії міг бути перекинутий в будь-яку точку нашої країни, де є реальна загроза диверсійної групи, де є якісь терористичні угрупування або озброєні угрупування, яких треба локалізувати та знешкодити".

  Як повідомляв 5.ua, 11 грудня 2015 року Міноборони оприлюднило фотозвіт зі спільних навчань українських десантників та британських піхотинців. 

  Попередній матеріал
  Столтенберг заявив, що у НАТО ніколи не сумнівалися у наявності військ РФ на Донбасі
  Наступний матеріал
  Європейські керівники не висловлювали побоювань щодо напливу українців після впровадження безвізового режиму